ЛАЙФХАК ВІД БРЕНСОНА

Сайт для молоді studway.com.ua знову торкнувся тему лайфхаку та секретів успішності від видатних людей. Людей self-made, тобто тих, які зробили себе самі.
    Річард Бренсон англійський підприємець, засновник  корпорації, зокрема, одна з найбільш відомих в останні роки - Virgin Galactic.
    Його книга «До біса все! Бери й роби!» є джерелом натхнення для тих, хто хоче змінити або покращити своє життя.

ПОРАДИ УСПІШНОЇ ЛЮДИНИ:

Правило 1. Бери і роби!

«Однією з найголовніших цілей було те, що я завжди хотів жити життям, наповненим до берегів.»

Правило 2. Живи весело!

«Живіть насиченим життям. насолоджуйтеся кожною хвилиною. любіть маму та піклуйтеся про неї.»

І ні слова про гроші. Радість від життя та боротьба із випробовуваннями – це те, чого варто прагнути. Важливо позитивно сприймати світ, працювати не покладаючи рук та веселитися від щирого серця. Надійний успіх ніколи не прийде, якщо єдина ціль – це гроші.

Правило 3. Будь відважним!

«Усе вам під силу. будьте уважні, але не грайте в орлянку.»

Не секрет, що ризик – невід’ємна складова нашого життя. Потрібно бути рішучим, але неодмінно зважувати всі «за» та «проти». Якщо ситуація виходить із-під контролю, ризик недоречний. Успіх – це щось більше, ніж просто удача. Треба навчитися вірити в себе та втілювати плани в реальність

Правило 4. Кидай виклик самому собі!

«Коли ми приймаємо виклик, ми проходимо шлях від печерної людини до польотів до зірок.»

Правило 5. Міцно стій на ногах!

«Не дуже розумно навчати дітей тому, що вони завжди зможуть перемагати. Реальне життя – це боротьба.»
Бренсон стверджує, що потрібно завжди розраховувати лише на себе. Треба прислухатися до інших, але приймати рішення самостійно. Немає нічого ціннішого, ніж незаплямована репутація та чесне ім’я людини. Важливо наполегливо працювати й радіти від щирого серця.

Правило 6. Цінуй мить!

«Як я можу справитися з роботою за 15 хвилин? Це просто. Треба не втрачати ні секунди.»
Витрачати час на жаль до себе чи за минуле – жорстоке вбивство часу. Якщо щось було не так, треба зробити висновки та йти далі. Життя дається лише раз, тому цей шанс треба використати по максимуму.

Правило 7. Цінуй сім’ю та друзів!

«Якщо ви запитаєте, у що я вірю понад усе, то я відповім: у свою сім’ю.»

Правило 8. Поважати людей!

«Поважати людей – означає поважати кожного з них, а не лише тих, на кого ви хочете справити враження.»
Повага до ближніх демонструє не тільки рівень вихованості, а й уміння бути чесною людиною, яка вміє майстерно укладати угоди. Ніколи не слід робити того, що не дасть спокійно заснути вночі. Грати за правилами – це не вибір, а необхідність.

Правило 9. Твори добро!

«Прагніть змінити світ бодай у найменшому.»
Треба постійно думати про те, чим кожен із нас може бути корисний для інших. Гроші – не завжди розпуста та зло, вони можуть стати й «доброю силою». Необов’язково бути багатієм, аби робити хороші справи.