ПРАЦЮЄМО НА ПЕРСПЕКТИВУ: ГОТУЄМОСЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ АТЕСТАЦІЇ

В навчальному закладі відбулося чергове засідання атестаційної комісії, на якому розглядалося питання виконання плану заходів з проведення атестації, погоджені попередні характеристики педагогічних працівників, які атестуються у 2022/2023 навчальному році.
   Атестація педагогічних працівників в коледжі проводиться відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Заходи, що були заплановані, виконані у повному обсязі. Члени атестаційної комісії вивчили педагогічну діяльність викладачів, визначено їх рейтинги на основі самооцінки та оцінки членів атестаційної комісії.
   Незважаючи на умови воєнного стану підготовка до атестації педагогічних працівників в коледжі проходить організовано та цілеспрямовано.

Методист Людмила ГОЙКО