афротурист

Гуртожиток

В коледжі гуртожиток чудовий
В жовтім листі потопає восени.
Тут ти почуваєшся як вдома,
Хочеться вертатися сюди.
 

Створені для нас тут всі умови:
Вікна, меблі і новий ремонт,
А які у нас є дискотеки,
Що збирають коледжа бомонд.
 
Завітай до нас у гуртожиток
Просто, на хвилинку, лиш зайди.
Тут ти відчуватимеш затишок,
Знов і знов вертатимеш сюди!

   Гуртожиток Путивльського педагогічного коледжу знаходиться поряд із навчальним корпусом у затишному мальовничому місці, на впорядкованій з любов’ю території, що потопає в зелені та квітах.
   Будівля має коридорну систему.  Приміщення першого поверху призначені  для загального користування.  Дівчата проживають на трьох поверхах, хлопці окремо на одному поверсіп’ятиповерхового будинкуУ гуртожитку створені йпідтримуються на належному рівні соціально-побутові умови для успішного навчання та проживання 186студентів.
    Плата за проживання у гуртожитку за місяць з 01.02.2018 р. складає 392,00грн., що становить 40% від мінімальної академічної стипендії(наказ МОН, Мінфіну та МОЗ  № 284/423/173 від 28.03.2011 р. «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності»).    У просторому холі міститься вся необхідна інформація для мешканців та гостей гуртожитку.    На кожному поверсі функціонують побутова кімната, санітарний вузол, кухня, кімната для сушки білизни. Є також кімната гігієни, душові, пральна кімната, приміщення для прасування білизни і одягу.    Житлові кімнати розраховані на два-три місця та обладнані сучасними меблями.    На І поверсі розташовані кімнати для самопідготовки. Студенти мають змогу користуватися швидкісним інтернетом, підключаючи власні комп’ютери.    Для організації та проведення дозвілля мешканців є кімнати відпочинку, в яких студентською радою гуртожитку  проводяться спортивні, культурно-масові та виховні заходи.    Гуртожиток - це другий дім, де молодь має комфортні умови для проживання та відпочинку, які щороку покращуються. 

 
sadiogorod.net