Вшановуємо видатного українця

25 грудня завершився Всеукраїнський конкурс "Світ мандрів Григорія Сковороди" від проєкту «На Урок» з нагоди 300-ї річниці від дня народження видатного українського письменника та філософа.
   Організатори конкурсу підготували цікаві завдання про його життя і світогляд, доповнивши їх маловідомими фактами. Головна мета конкурсу — привернути увагу до творчості Григорія Сковороди, допомогти молоді побачити багатогранність його постаті та підтвердити актуальність його ідей і для нашого часу.
   Студенти нашого коледжу також долучилися до цікавого інтелектуального змагання.
   Отже, вітаємо переможців!
   Диплом І ступеня - Анна Безверха (2 курс, група "А").
   Диплом ІІ ступеня - Софія Капіна (2 курс, група "Б"), Єлизавета Висоцька, Богдан Тищенко, Марія Штань (2 курс, група "А").
   Диплом ІІІ ступеня - Вікторія Лазуткіна, Катерина Троценко, Софія Новикова (2 курс, група "А").
   До участі у конкурсі студентів залучила викладач Тетяна Назаренко.
   З позитивними емоціями крокуємо у новий рік, чекаємо на нові конкурси та нові перемоги. А головне, чекаємо перемогу України!
Голова ЦК соціально-економічних та мистецьких дисциплін Тетяна НАЗАРЕНКО