ЕКОЛОГІЧНА СВІДОМІСТЬ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

30 березня 2023 року відбулася регіональна студентська наукова онлайн-конференція «Екологічне мислення - ознака цивілізованої людини», до участі у якій було запрошено здобувачів освіти педагогічних ЗФПО Центрального регіону України.
   Путивльський педагогічний фаховий коледж представила студентка 2-А курсу Анна БЕЗВЕРХА з доповіддю на тему: «Екоактивізм та корисні звички сучасної молоді» (керівник - викладач природничих дисциплін Стародубцева І. А.).
   Дякуємо організаторам (КЗ СОР «Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А. С. Макаренка»), співорганізаторам (методичне об’єднання голів циклових комісій природничих дисциплін педагогічних ЗФПО) та всім учасникам заходу за підтримку екологічно свідомої молоді, долучення до формування нової генерації відповідальних за довкілля молодих людей та дуже сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Голова ЦК природничих та математичних дисциплін Людмила ЧЕРВ’ЯЦОВА