ВЕСНЯНА ЕКОЛОГІЧНА ТОЛОКА В КОЛЕДЖІ: ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ «ЧИСТЕ ПОДВІР’Я»

Весна тихою ходою завітала до нас теплим сонячним промінням, свіжим вітерцем, щебетом птахів. Тому особливо зараз природа потребує нашої підтримки та захисту. Настав час прибирати землю, аби весняна зелень привітно усміхалась кожному.
   Вже традиційно навесні в нашому навчальному закладі проводиться весняна екологічна толока.
   Сонячного весняного дня, 6 квітня, увесь колектив навчального закладу вийшов на трудовий десант, аби прибрати коледжне подвір’я та прилеглу до нього територію, впорядкувати спортивні майданчики, доріжки. Не залишились поза увагою і квітники.
   Всі працювали дружно та завзято. Прибирати допомагав весняний настрій, веселий сміх, яскраве сонечко, яке робило толоку справжнім святом. І результат роботи дружнього колективу – чистота і порядок в нашій домівці.
   Проведення таких заходів дає можливість згуртуватися, формувати екологічну культуру, гуманне ставлення до довкілля.

Методист Людмила ГОЙКО