Вчора – студенти, сьогодні – майже колеги

Переддипломна педагогічна практика – завершальний етап практичної підготовки студентів, обов’язковий компонент процесу фахової підготовки майбутніх педагогів.

21 лютого у Путивльському педагогічному коледжі відбулася підсумкова конференція з переддипломної педагогічної практики, де були присутні студенти 4-х курсів відділення Початкової освіти.
   Емоційні виступи випускників, які протягом п’яти тижнів працювали в школах міста, району та області, засвідчили, що проходження цього виду практики поглибило, закріпило знання з фахових дисциплін, виробило вміння застосовувати різні методи й форми роботи, які активізують пізнавальну діяльність учнів, а головне – надало впевненості у правильності вибору професії й фаху, викликало бажання вдосконалювати свої здібності.
   Переконані, що практична підготовка студентів забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією і практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь студентів, що зумовлює оволодіння ними складниками професійної компетентності.