Мрій, твори, насолоджуйся !

Літо – найрадісніша пора для школярів. Воно завжди асоціюється з бажаним відпочинком. Зробити його змістовним, насиченим і цікавим – завдання студентів-третьокурсників спеціальності Початкова освіта нашого  коледжу.

Цього тижня Скакун Тетяна, Сливченко Наталія, Подшивайлова Людмила та Бадуненко Валентина організували пізнавально-розважальні квести, ігри, флешмоби, спортивні естафети, мовні вікторини з учнями молодших класів загальноосвітньої школи № 1 імені Р.Руднєва.
   Креативність студентів, досвід вчителів, мрійливість маленьких вихованців та їх завзятість створили особливу атмосферу творчості та співдружності.
   Тісна співпраця між педагогічними колективами – запорука виховання та становлення сучасних вчителів Нової української школи.
   Саме такі зустрічі зближують, загартовують, роблять мрії реальністю.