Всесвітній день здоров’я

Одним із головних факторів, від яких залежить майбутнє держави є стан фізичного, психологічного, соціального та духовного здоров’я її громадян, зокрема молодого покоління.

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я у 1948 році.
   З метою усвідомлення цінності здоров’я, розуміння ролі здорового способу життя, визначення та усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я практичним психологом коледжу разом зі студенткою Сумського державного університету був  проведений онлайн-квест «Молодь обирає здоров’я». Під час квесту студенти не лише здобули нові знання, а й отримали комунікативні навички, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення загальної цілі.

Студенти-волонтери  коледжу не тільки знають, що таке здоров'я, а й допомагають зробити нашу націю здоровішою. Під час соціально-профілактичної вуличної акції «Здоровим бути: класно, модно, круто!»,вони пропагували серед населення міста ведення здорового способу життя, розповідали про необхідність правильного харчування, наголошували на  дотриманні всіх правил карантину, пов’язаних з пандемією Covid-19.

Важливо пам’ятати: найбільше щастя в житті – здоров`я! Не випадково, вітаючи один одного з днем народження або з приводу іншого свята чи події, ми бажаємо здоров'я і щастя. Дійсно, ці два поняття нерозривно взаємопов'язані. Будьте здорові!