Чисте довкілля - запорука здоров'я української нації.

«Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Добра воля і добрий дух в силах зупинити всякий наш помилковий напрямок і не будемо забувати про це. Використовуємо цю можливість, щоб зберегти перспективу життя!»

Під таким гаслом в нашому педколеджі протягом місяця відбувались наступні заходи.
   Студенти 1-А курсу відвідали центральну районну бібліотеку, де взяли участь у засіданні круглого столу «Глобальні екологічні проблеми».
   19 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом. До навчального закладу був запрошений районний фтізіатр Литвиненко В.М., який дуже цікаво провів інформаційну годину «Захисти себе від туберкульозу».
   Викладачі природничих дисциплін організували конкурс екологічних студентських проектів. Підсумком  цієї роботи була науково-теоретична конференція «Екологічні проблеми сьогодення».

Студентка 4-А курсу Шеремет Вікторія взяла участь у регіональному веб-квесті «Цікавий світ природи», де посіла почесне 3 місце.
   Вихованці нашого коледжу постійно беруть участь у прибиранні прилеглих територій.

ПЦК природничих дисциплін