ПСИХОЛОГІЯ ПОЧУТТІВ

Уже 12 століть поспіль 14 лютого закохані усього світу відзначають найромантичніше свято року – День Святого Валентина. Цей день називається Днем закоханих.

Кохання для студентської молоді є однією з основних проблем, тому вони потребують підтримки дорослих у цьому важливому життєвому питанні. Соціальний педагог Жаровська О.О під час години спілкування «Особиста та соціальна суть кохання» сприяла самовираженню юнаків та дівчат (з акцентом на статеву ідентифікацію учасників), формувала вміння організовувати оптимальне спілкування з особами протилежної статі, попереджати і конструктивно вирішувати конфлікти, здійснювати емоційну та поведінкову саморегуляцію. Практичне заняття «Любов і закоханість», яке провела практичний психолог Бараннік Ю.В., викликало у студентів роздуми про всесильність кохання, його вплив на поведінку і характер людини. Студенти отримали інформацію про психологічні особливості використання внутрішніх ресурсів особистості у скрутних ситуаціях.

«Любов – це насамперед відповідальність, а потім уже насолода, радість.»

(В.А.Сухомлинський)