Феєрія танцю

Напередодні міжнародного дня танцю, який відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера 29 квітня, курсовий керівник 4-го курсу групи «Б» Кисла Наталія Валентинівна підготувала та провела зі студентами виховну годину «Феєрія танцю».

Студенти-випускники поринули в світ цього найчарівнішого виду мистецтва,подекуди такого пристрасного та запального, а іноді тихого і спокійного, грайливого та серйозного, швидкого та повільного і завжди-завжди дуже емоційного.
   Майбутні педагоги художньо декламували вірші, присвячені танцю, дослідили історію виникнення цього давнього мистецтва, характеризували різні його види, віртуально опинилися на Віденському балу, а також милувалися майстерним виконанням танців професіоналами.