ПЛАНОВЕ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ

7 травня відбулося планове засідання методичної комісії класних керівників академічних груп, яке розпочалося хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті полеглих воїнів, зокрема випускників коледжу.
   Наставниця здобувачів освіти групи «1-Є» Ірина Счастливцева поділилась досвідом організації інформаційно-ресурсного забезпечення виховного процесу в умовах змішаного навчання та діджиталізації суспільства. Соціальний педагог коледжу Ірина Подшивайлова поінформувала класних керівників про технологізацію волонтерської роботи в сучасних умовах, підтримку та сприяння в реалізації волонтерських проєктів.
   Студентське самоврядування відіграє важливу роль у формуванні лідерських якостей студентів. Координатор студентського самоврядування коледжу Діана Неспанова розповіла про особливості організації його роботи в коледжі, висвітливши проведені та заплановані заходи.