ВIРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ «ENGLISH SPEAKING COUNTRIES»

В процесі вивчення англійської мови важливим етапом є безпосереднє знайомство з національностями, що є носіями цієї мови для усвідомлення культури, традицій, національних символів, а також лінгвістичних особливостей.

Викладач англійської мови НЕСПАНОВА Діана для студентів групи 1-I організувала та провела віртуальну подорож «English speaking countries». Студенти мали змогу ближче познайомитися з Австралією, Великою Британією та США, а також дізнатися про історичні пам'ятки, визначні місця, цікаві факти i національні традиції.

У кінці заходу була проведена інтерактивна гра «Symbols of English speaking countries», де студенти мали нагоду сфотографуватися з прапором країни, яка їм сподобалась найбільше i до якої вони б залюбки здійснили подорож у майбутньому. Все можливо, бо отримані знання та володіння англійською мовою стануть у нагоді!