Юність, сповнена надії

Їх – юних сміливців, лиш жменька була
Із серцем зі сталі і духом з граніту.
О, велич летіла у вічність з їх лав
І чин їх навіки став юності міфом.

Михайло Дяченко

105 років тому, 29 січня 1918 року, відбувся бій під Крутами. Тоді близько 400 курсантів і студентів стримали наступ на Київ багаточисельної армії більшовиків.

Трагічні події назавжди закарбувалися в пам’яті поколінь українців. Адже під Крутами  творилася історія молодої, як і бійці-крутяни, держави. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.
   Сміливість та жертовність крутянців зробили їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
   Здобувачі освіти коледжу долучилися до заходів, пов’язаних з цією датою. На онлайн – годині - реквієм «Юність, сповнена надії», згадали молодих хлопців, які стали символом героїзму та самопожертви в боротьбі за незалежність та майбутнє України.
   Сучасні Герої, які  і Герої Крут,  міцно тримають нашу незалежність, захищають свою Батьківщину від зазіхань зухвалого агресора.

Голова соціально-економічних та мистецьких дисциплін Тетяна НАЗАРЕНКО,

культорганізатор Світлана РЕДВАНСЬКА