День Захисника України

Протягом тижня в спортивному залі Путивльського педагогічного коледжу відбувались районі змагання з баскетболу, присвячені Дню Захисника України.

5 команд змагалися за право стати переможцем. Приймали участь дорослі, студенти, учні шкіл.
   Набравши 8 очок 1 місце завоювала команда збірної ветеранів, 2 місце - студенти педколеджу 3-4 курсів, 3 місце - збірна школярів Путивльського району, 4 місце студенти 1-2 курсу педколеджу, 5 місце молодша збірна школярів.
   Більш ніж 50 учасників продемонстрували свої уміння та навички володіння баскетбольним м’ячем. Від фізкультурно-спортивного товариства «Колос» переможці були нагороджені пам’ятними подарунками.
   Головний суддя змагань Олександр Цвєтков викладач фізичного виховання педколеджу провів суддівство на високому професійному рівні.

Керівник фіз. виховання                                    В. Осадчий