Бронзові призери з волейболу

3 грудня в м. Суми на базі медичного коледжу проходили обласні змагання з волейболу серед дівчат в залік 26 спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

В змаганнях прийняло участь 8 команд, які було поділено на 2 підгрупи. Команда нашого педколеджу грала в 1 підгрупі, де були команди з м. Лебедин (педколедж) – срібні призери 2018 року, команда м. Ромни СНАУ, м. Суми мед. - срібні призери м. Суми 2019.
   Дівчата  з нашого педколеджу, зігравши в своїй підгрупі, вийшли на 2 місце і змагалися за 3 місце з командою машинобудівного коледжу. Проходила рівна боротьба, але в 3 партії (15:13) дівчата педколеджу виграли у Сумчан і стали бронзовими призерами обласних змагань.
   Адміністрація коледжу вітає викладача педколеджу Миколу Васильовича Сахарова  та його вихованців з перемогою!

ПЦК фізвиховання