Спортивні змагання з пляжного волейболу серед дівчат

1 жовтня на передодні святкування Дня працівника освіти в коледжі відбулись спортивні змагання з пляжного волейболу серед дівчат.

1 місце зайняла команда у складі Неминущої Діани 4-Д, Наливайко Інги 2-Д, які виграли всі зустрічі в інших суперниць.
   2 місце, поступившись чемпіонам, зайняли дівчата команди: Ремньова Дарія – 2-Д, Жаркова Владислава.
   3 місце було за Комовою Дарією - 3-Є, Макаренко Кароліною – 1-І, Сидоренко Анною – 2-Д.
   Зі слів головного судді змагань Сахарова Миколи Васильовича - змагання  принесли задоволення студентам та сприяли бажанню в майбутньому займатися волейболом.

Керівник фізичного
                                                                                                виховання Осадчий В.І.