Спортивні змагання з настільного тенісу та волейболу до Дня захисника України

В коледжі відбулись спортивні змагання з настільного тенісу, волейболу присвячені Дню захисника України.

Першими розпочали змагання тенісисти.
   Найсильніші тенісисти коледжу показали яскраву техніку гри: 1 місце зайняв викладач фізичного виховання Осадчий М.В., 2 місце студент 1 курсу, групи «Д» Клігунов Максим, 3 місце студент 4 курсу, групи "Д" Кочубей Сергій.
   Потім на волейбольний майданчик вийшли волейболісти. Перша гра відбулася між командами викладачів Сахарова М.В., та Осадчого М.В. З рахунком 2:1 перемогла команда Сахарова М.В. Друга гра принесла перемогу команді Осадчого В.І. над командою Осадчого М.В. (рахунок 2:0). Третя гра вирішувала переможця між командами Сахарова М.В. і Осадчого В.І. Першу партію виграла команда Сахарова М.В. Другу партію виграла команда Осадчого В.І., а в третій партії перевага була то на одній стороні,  то на іншій, але перемога була за командою викладача Сахарова М.В.
    Підводимо підсумки змагань:
   1 місце зайняла команда Сахарова М.В. у складі: Каблюка Віталія 4-Д курс, Макаренко Кароліни 1-І курс, Сидоренко Анна 2-Д курс.
   2 місце - команда Осадчого В.І. у складі: Атаманюка Дениса 1-Д курс, Ремньової Дарії 2–Д курс, Неминущої Діани 4-Д  курс.
   3 місце - команда Осадчого М.В. у складі: Наливайко Інги 2-Д курс, Карпенка Дмитра 1-Д курс, Салій Олени 3–Є курс.
   Змагання пройшли на високому рівні, всі учасники змагань показали високий рівень підготовки.
   Від профспілкового студентського комітету всі призери отримали грамоти.

ПЦК фізичного виховання

І місце волейбол