Змагання з пляжного волейболу по спрощеними правилами

Серед студентів коледжу були проведені змагання з пляжного волейболу за спрощеними правилами.

За чемпіонство змагалися 3 команди. Першими на майданчик вийшли команди Клігунова Максима – 1-Д, Кабаненко Олега – 4-Д та Карпенко Дмитра – 1-Д. Атаманюк Кирило – 1-Д з рахунком 2:1 перемогли команду Карпенко.
   В Другій грі зустрілися команди Осадчого В.І., Осадчого М.В. та Коваленко Є. – 3-Д проти команди Карпенко Дмитра.
З рахунком 2:1 перемогла команда викладачів, яка з рахунком 2:0 обіграла команду Клігунова М., Кабаненко О.
   Команда Карпенко Д. з рахунком 2:1 переграла команду Клігунова М.. Набравши 5 очок 1 місце зайняли викладачі, 2 місце Карпенко Д., 3 місце Клігунов М.
   Все це дає можливість в умовах пандемії тримати спортивну форму на належному рівні.
   Враховуючи всі вимоги санітарії були проведені змагання з настільного тенісу, волейболу (спрощеного), де була задіяна невелика кількість студентів.

Керівник фізичного виховання                            В.І. Осадчий