День захисників і захисниць України

Напередодні Дня Захисника України, державного свята, що відзначається 14 жовтня водночас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, в коледжі були проведені спортивні змагання з пневматичної гвинтівки та пістолета.

Проводячи ці змагання, ми зайвий раз переконуємось в тому, що ми - нащадки нашого славного козацького роду.
   Зі слів головного судді Артема Павловича Фатеєва результати змагань показали, що наші студенти вміють гарно стріляти і готові до захисту нашої незалежної Батьківщини.
   Місця розподілилися так: в особистому заліку в юнаків стрільба з гвинтівки 1-2 місце у Владислава Злоби - 2-Д та Віталій Биковченко - 1-Д; 3 місце поділили Максим Клігунов - 2-Д та Євген Манжосов - 2-Д.
Стрільба з пістолета 1-3 місце посіли Аліна Омельченко - 3-Д, Дмитро Вальков - 2-Д та Владистав Злоба - 2-Д.

Керівник фізичного виховання В. І. Осадчий.