День Збройних сил України - свято справжньої мужності

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України, – свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

Студентська родина коледжу відзначила це свято  спортивними змаганнями з настільного тенісу, переможцями яких стали: Дмитро КАРПЕНКО, 2-Д (1 місце); Максим КЛІГУНОВ, 2-Д (2 місце); Роман РЯБЧЕНКО, 1-Д (3 місце).

Приємно відзначити те, що група підтримки студентів групи 2-Д продемонстрували у перервах між іграми надскладні вправи з віджимання. Це справжне свідчення силової підготовки майбутніх захисників Вітчизни.
    На знак подяки переможці змагань були нагороджені почесними грамотами.
    Адміністрація коледжу та секція ЦК фізичного виховання щиро вітає переможців та бажає їм подальших спортивних перемог.

Голова ЦК фізичного виховання            Віктор ОСАДЧИЙ