mega888

Настільний теніс 2022

19 грудня в День Святого Миколая в коледжі відбулись змагання з настільного тенісу. Вони відбувалися ходили у 2 етапи: серед здобувачів освіти та збірної команди викладачів та студентів.
   Серед студентів, вигравши всі зустрічі, 1 місце завоював Костянтин ПОНОМАРЕНКО, 2 місце, програвши тільки чемпіону, зайняв Олександр ПРИТИКА, 3 місце здобула Марія РУСАКОВА.
   Серед викладачів та здобувачів  освіти 1 місце - за викладачем фізичного виховання Миколою ОСАДЧИМ, 2 місце, поступившись тільки досвідченому тенісисту, зайняв студент коледжу Костянтин ПОНОМАРЕНКО, 3 місце здобув викладач фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ.
   Головний суддя змагань Микола ОСАДЧИЙ нагородив переможців грамотами, а від Святого Миколая вони отримали солодкі подарунки.
   Вітаємо наших учасників та переможців. Зичимо подальших спортивних досягнень.