ЗМАГАННЯ З СТРІТЛІФТИНГУ

В коледжі відбулись змагання зі стрітліфтингу серед спортсменів Путивльської громади.
   Першим видом змагань було підтягування на перекладині з вагою 16 кг.
   Підтягнувшись 23 рази, лідером став Андрій СИНЯК (педколедж). Зробивши 11 підтягувань, 2 сходинку посів Олександр РИБКІН (КНІФК) виконавши вправу 10 разів, третім  став Олег БАРАБАШ (педколедж).
   Другий вид змагань - віджимання на брусах з гирею 16 кг.
   1 місце - за Андрієм СИНЯКОМ (42 віджимання), 2 місце посів Олександр РИБКІН  (22 віджимання), 3 місце - за Олегом БАРАБАШОМ (21 віджимання).
   За результатами двох видів змагань  1 місце з результатом 65 очок завоював Андрій СИНЯК.
   2 місце з результатом 33 очки посів Олександр РИБКІН.
   3 місце  зайняв Олег Барабаш (31 очко).
   Адміністрація коледжу вітає переможців змагань та бажає подальших спортивних успіхів.
   Проведення подібних змагань сприяє популяризації здорового способу життя та розвитку нових масових спортивних заходів серед молоді.

Головний суддя змагань Віктор ОСАДЧИЙ