mega888

БРОНЗА ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

12 жовтня в урочищі «Баси» м. Суми відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
   Першими на 500 метрів стартували дівчата, де в залік команди Валерія ЧАУС, студентка педколеджу,  здобула 3 місце.
   Серед юнаків дистанцію в 1000 метрів студенти фінішували в такому  порядку: Мирослав КОШИК - 5 місце, Максим КЛІГУНОВ - 9 місце, Дмитро КАРПЕНКО -11 місце.
   Набравши 28 очок, команда Путивльського педколеджу зайняла 3 загальнокомандне місце.
   Адміністрація коледжу вітає студентів Валерію ЧАУС, Мирослава КОШИКА, Максима КЛІГУНОВА, Дмитра КАРПЕНКО  та керівників  команди Віктора ОСАДЧОГО, Миколу ОСАДЧОГО з бронзовими нагородами,  бажає подальших спортивних перемог.