Вірний вибір

20  квітня в Путивльському педагогічному коледжі  відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та колектив закладу підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: підведення підсумків підготовчих курсів, святковий концерт, майстер-класи з різних спеціальностей.

З теплими словами звернувся директор коледжу Леонід Борисович Фомакін. Він наголосив на численних перемогах наших студентів у конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях, спортивних досягненнях, які вони здобули завдяки плідній роботі педагогічного колективу.

Присутні мали змогу познайомитися з творчістю наших студентів, які презентували звітний концерт хореографічного колективу «Dance Boom» (керівник: випускниця коледжу - Чернявська Яна). Родзинкою свята стали виступи колективів танцювальної студії «Strike» (керівник: Федюніна Юлія).

З особливостями вступної компанії 2019 року гостей ознайомила секретар приймальної комісії Оксана Володимирівна Корнієнко.
   Святкове дійство завершилось оглядовими екскурсіями навчального корпусу, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами нашого закладу. Кожна циклова комісія намагалася якомога яскравіше представити гостям спеціальності коледжу: демонстрували можливості роботи у мультимедійних аудиторіях, майстер-класи з додаткових кваліфікацій. Цікаві комп’ютерні  програми з інформатики презентував переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Гальмаков Владислав. Переможниця фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка Пашкова Ганна презентувала збірку творчих надбань «Тобі, Україно». Абітурієнти, які віддали перевагу спеціальності «Фізична культура і спорт» взяли участь у спортивних змаганнях з командами області. Батьки мали змогу переглянути рекламні ролики про коледж та цікаву відеохроніку різноманітних заходів і подій, які традиційно у нас відбуваються.

Гості нашого закладу були приємно вражені новітньою потужною матеріально-технічною базою, естетичним оформленням навчальних кабінетів та аудиторій. Приємно зазначити, що майже 100 абітурієнтів визначилися з майбутньою спеціальністю, переконалися у своїх фахових здібностях. Кожен із відвідувачів отримав цінні поради щодо обраної професії, а також  сувеніри, виготовлені власноруч.

Непідробна цікавість підлітків додає впевненості, що педагогічна родина коледжу поповниться творчими особистостями, що будуватимуть нову Україну.
   Ми впевнені, що Ви зробите правильний вибір! Ласкаво просимо!