ЗА КРОК ДО ВИПУСКУ

Триває плановий захист курсових робіт студентів відділення Початкова освіта, попри складні умови воєнного часу.
   Вихованцями закладу широко представлено різноманітні техніки виконання робіт з технологій та дизайну (керівник – Новобранна Л.В.), продемонстровано способи формування логічного мислення, ігрові технології та особливості використання STEM-освіти на уроках інформатики (керівник – Голубков В.М.), виявлено особливості дистанційного навчання іноземної мови (керівник – Бєланова Ю.М.), розкрито зміст інтеграції навчання та розвиток пізнавальної активності школярів під час вивчення української мови  (керівник – Жидкова Т.І.).
   Логічність викладу, науковість матеріалу, дотримання методики роботи над курсовими роботами, високий ступінь самостійності під час написання – саме такі характеристики звучали від керівників під час аналізу та обговорення виступів здобувачів освіти.

Найкращі роботи, оцінені «відмінно», у студентів:  Вікторії Оселедець, Євгенії Король, Дарини Литвиненко.
   За крок – державні іспити. Тож побажаємо всім успіхів та мирного неба над нашою Україною.