Практичний досвід майстрів виховання

На базі Путивльського педагогічного коледжу  відбувся науково-практичний семінар  «Сучасні інноваційні підходи до навчання дошкільників». На сучасному етапі розвитку освіти питання навчання і виховання дошкільників є досить актуальним і своїм  досвідом  роботи в цьому напрямку поділилась вихователь дитячого ясла-садка «Джерельце» м. Буринь  Хижняя Ірина Вікторівна – творча, креативна, розумна, енергійна, закохана в професію людина.

У затишній аудиторії зібрались студенти і викладачі, щоб послухати Ірину Вікторівну, яка поділилась своїм досвідом щодо розроблення, впровадження нових технологій, сучасних методів і методик, спрямованих на навчання, виховання, розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку. Її педагогічне кредо «Не примушувати дітей вчити, а грати з ними, тобто, граючись, вчити дітей  впізнавати навколишній світ» ще раз довело, що дошкільнята – це губка для поглинання знань, які так необхідні для подальшого навчання в школі.

Такі зустрічі є вагомими і особливими для майбутніх вихователів. Це те джерело енергії та креативності, яке потрібно кожному студентові, щоб бути  стовідсотково впевненими у своїх силах та у власному виборі професії. Це той поштовх до роботи з дітьми, який не залишив байдужим нікого.