Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва – європейські орієнтири

Путивльський педагогічний коледж  імені С.В.Руднєва – європейські орієнтири

Престижна освіта – основна рушійна сила прогресивного розвитку держави. Її науковий і кадровий потенціал  розв'язує  найактуальніші питання розвитку політики, економіки. Це добре розуміють в Путивльському педагогічному коледжі імені С.В.Руднєва.  Адміністрація коледжу на чолі з директором Фомакіним Леонідом Борисовичем постійно шукає нові шляхи якісної підготовки педагогічних кадрів,підтримки їх діяльності. Ми розуміємо:  нові  знайомства, зустрічі, контакти, підписання угод з представниками вищих навчальних закладів країни - гарантія розвитку і процвітання навчального закладу.

На початку літа делегація Київського Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова  на чолі з ректором Віктором Петровичем Андрущенком відвідали наш  педагогічний коледж. Доброзичлива, гостинна атмосфера панувала в стінах рідної Альма-матері. Члени делегації познайомились з навчальним закладом, його історією, відвідали  музей коледжу , музей С.В.Руднєва. Драгоманівці  захоплювались чистими, охайними аудиторіями, бібліотекою, милувались зимовим садом, внутрішнім двориком, гідно оцінили спортивні досягнення вихованців. Гості поспілкувались з колегами-педагогами, взяли участь у засіданні круглого столу „Історична пам'ять і сучасність у контексті  патріотичного виховання особистості”. Бібліотека закладу поповнилась підручниками і посібниками, авторами яких є викладачі  Київського Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

А головне – було підписано угоду про співробітництво між двома вищими навчальними закладами.
     Теплі слова вдячності колективу Національного педагогічного університету висловив тепер уже партнер –директор коледжу Фомакін Леонід Борисович.
     Підписання цього важливого документа розкриває великі перспективи для наш
их вихованців. Відтепер, як і до Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, Глухівського Національного педагогічного університету імені О.Довженка наші студенти після закінчення коледжу матимуть змогу вступати до Київського Національного  педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова за скороченим терміном навчання - на 3 курс, без сертифікатів ЗНО.

В майбутньому для них -  це перспективне навчання та гідна робота в столиці нашої держави, міжнародне співробітництво, інтеграція в європростір: поїздки за межі країни, стажування в кращих вищих навчальних закладах Європи, робота в них.
    Члени делегації познайомились також з місцями партизанського руху, відвідали Музей партизанської слави  в Спадщанському лісі, Молчанський жіночий монастир. Драгоманівці були зачаровані прекрасними  краєвидами Путивльщини.
     Ми не зупиняємось на досягнутому. В майбутньому –  нові плани на співробітництво з провідними вищими навчальними закладами країни.