Сила нескорених

День захисника України відтепер є державним святом, яке відзначається 14 жовтня, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас iз Днем Українського козацтва.
     Нагадаємо, що це свято було встановлено Указом Президента рік тому "з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості". Президент Порошенко, виступаючи на форумі учасників АТО, запропонував відзначати свято Дня захисника України під гаслом "Сила нескорених". Адже саме силу нескорених продемонстрували українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором. На думку глави держави, День захисника України має стати всенародним святом, таким же значимим, як Різдво, Великдень чи День незалежності.
     Студенти коледжу, сповнені патріотичного духу, відзначили це свято масштабними заходами. У фойє коледжу оформили виставку "У нас єдина мета — Україна свята, нездоланна ніким і ніколи", провели конкурс плакатів "Героям слава!",  в академічних групах пройшли тематичні виховні години під назвою "За Україну, за її волю". Молодь мала змогу дізнатися про витоки та історію козацтва, його роль у становленні нашої держави, про розвиток українського війська та військових традицій.
     Власні мультимедійні презентації про захисників України різних часів студенти представили на занятті історичного гуртка "Українські звитяжці. Історична подорож у часі. Славетні імена України".  Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – саме ті чесноти, на яких базується багатовікова історія нашої України. На долю воїнів - захисників усіх поколінь випало багато випробувань, однак вони завжди долали їх з гідністю.
     12 жовтня студенти спеціальності Фізичне виховання запросили всіх на історико-спортивний захід "Естафета мужності". Учасники команд змагалися у вмінні виконувати різні вправи з автоматом, збирати та розбирати його, проходили складну смугу перешкод, збирали «міни» у конкурсі «Сапери», надягали протигази. Запрошений на захід гість -  учасник бойових дій в Афганістані, голова Путивльського ВГО «Ніхто крім нас» Зезюлін Сергій Григорович привітав усіх присутніх зі святом захисника України, відзначив високий рівень фізичної підготовки учасників та їх бойовий дух.

Студенти коледжу показали високий рівень фізичної підготовки

13 жовтня з метою вшанування мужності та героїзму, бойового подвигу,
звитяги, самовідданості громадян, популяризації серед української молоді військової справи та здорового способу життя в нашому закладі відбувся ранковий  концерт "З відданістю Україні в серці». Ведучі згадали історію свята, захисників України від козацтва до сьогодення, волонтерів, героїв АТО.

Ранковий концерт «З відданістю Україні в серці»

Яскраві вокальні номери не залишили байдужими жодного з присутніх, а в пам'ять про загиблих героїв минулого та сьогодення студенти вшанували хвилиною мовчання.
     Ставлення людини до країни  уособлюється у таких поняттях, як «Вітчизна», «Батьківщина», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.

Вокальні номери студентів коледжу

З такою метою було організована виставка плакатів «Героям слава!». Студентські малюнки вражали патріотичністю, передавали біль і гордість за наших героїв. Емоційному забарвленню, цілісному сприйняттю інформації, створенню відповідної атмосфери патріотичного настрою в нашому закладі сприяло звучання музичних творів, присвячених Дню захисника України.
     Це свято й справді всенародне, бо захисниками України є учасники національно-визвольних  рухів ХХ ст., Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі – всі ті, кому небайдужа доля України.  В нашій пам’яті зберігаються подвиги багатьох поколінь українського народу, їх безмежна відданість і любов до рідної землі.
     Пам’ятаймо їхні подвиги, адже вони - борці за краще майбутнє.