афротурист

Останні події

З Україною в серці!

З Україною в серці!

 

А сотню вже зустріли небеса...
Летіли легко, хоч Майдан ридав...
І з кров’ю перемішана сльоза....
А батько сина ще не відпускав…
Й заплакав Бог, побачивши загін:
Спереду – сотник, молодий, вродливий
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий...
І рани їхні вже їм не болять…
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла..
                    Людмила Максимлюк

 

     Вони були першими.......
     Та зовсім скоро їх стане вже біля сотні – патріотів, які віддали життя за щасливе майбутнє незалежної України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності....
     Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані.

     Напередодні річниці в нашому закладі відкрився стенд «З Україною в серці», присвячений саме цим героям та героям, які продовжили боротьбу на Сході країни – герої Сумщини.

 Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували подвиг  Героїв. Які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії. Відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутне України. Такими заходами ми ще раз довели, що саме вони формують у студентів патріотичне почуття, виховують громадянина, справжнього патріота своєї держави. Патріотами не народжуються – ними стають. 
 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net