Знання мови - це престижно!

Знання мови – це престижно!

Навчання української мови в педагогічному коледжі спрямоване на формування особистості, яка вільно володіла б засобами мови в будь - якій мовленнєвій ситуації, додержувала правил мовленнєвого етикету.

З метою успішної реалізації завдань мовної освіти студентів, для активного їх розумового розвитку, глибокого й усвідомленого засвоєння лінгвістичних понять, формування комунікативної компетентності, виховання мовної особистості викладачами предметно-циклової комісії гуманітарних дисциплін заплановано й проведено комплекс заходів: усні журнали, круглі столи, конференції, літературно-мистецькі вечори, конкурси творчих робіт, випуск газет тощо.
     Наприкінці січня відбулося урочисте нагородження переможців II етапу ХVІ Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика студентів вищого  комунального навчального закладу Сумської обласної ради „Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва”. Дипломи ІIта IIІ ступенів Департаменту освіти і науки Сумської обласної  державної адміністрації  отримали студентка 4 курсу, групи «А», Тертична Анастасія (викладач – Жидкова Т. І.) та Шинківська Ірина, студентка 3 курсу, групи «Б» (викладач – Пилєва О.М.) .

Приємно те, що студенти усвідомлюють важливість вивчення української мови, мають відповідний рівень культури усного й писемного мовлення. Адже грамотне, багате мовлення – не тільки ефективний засіб передачі й сприйняття думок та образів. Це й вияв поваги до людей, з якими спілкуєшся, до народу, який створює цю мову.