афротурист

Останні події

Нетлінна завжди

Нетлінна завжди…

     У кожної нації є свої співці-провидці, в серця яких, мов у могутній океан, вливаються всі радощі і болі, мудрість і прагнення народу. Усе, що переживав український народ у минулому, по вінця наповнило «добром нагріте серце» Тараса Шевченка.

     Вже традиційно березень – це  час, коли нація  українців  вклоняється великому Кобзареві.Студенти Путивльського педагогічного коледжу вплітають в вінок слави Україні суцвіття свого таланту. Справжнім святом музики і поезії, акторської майстерності студентів став літературний конкурс-гра «Ось де, люди, наша слава!». Авторські поезії із збірки «Титан духу», що прозвучали для глядацької аудиторії, - це те, чим  переповнені  наші легені, це п’янкий аромат  рідних степів, це музика душі, поклик серця.

     Любов до своєї Батьківщини, любов до рідної мови – поняття, невіддільні одне від одного, вони завжди живуть у серцях людей, які  шанують   історію  власного народу, його культуру. Мова наша  українська – це золотий  запас душі  народної, яким  живемо  і завдяки  якому  маємо  велике  право й гордість  іменування народом українським.
Тараса Шевченка розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою...
     Поезія Тараса Шевченка давно стала нетлінною і важливою частиною духовного єства українського народу. Шевченко для нас – це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть. З чого черпають сили й надії...

 

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net