афротурист

Останні події

Книга життя

Книга життя

     Увійшов в історію ще один рік життя Путивльського педагогічного коледжу імені С.В. Руднєва. Нам 96! В найкращу пору року, пору тепла, пору яскравого сонця, розквіту весни…

     Наш коледж – один з найстаріших закладів, що об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і самопожертви. Саме в ньому прищеплюють студентам любов до знань, сіють в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкривають складний духовний світ буття, дають мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо.

     Понад століття педагогічні працівники коледжу готують тисячі висококваліфікованих фахівців, внесок яких у розвиток, зміцнення і процвітання нашої держави неоціненний. Серед них – керівники об’єднань, відомств, бізнесмени, підприємці, спортсмени, педагоги, науковці. І в кожного з випускників вкладено велику працю педагогічного колективу та усіх працівників коледжу.

   

     День народження – завжди свято, до нього готуються, віншують кращих представників педагогічної галузі, студентів та гостей. Віра в майбутнє педагогічної науки, у її результативний розквіт на благо розвитку України – основа невтомної працездатності, ініціативності, інтелекту, сумлінності, патріотизму, воістину невичерпної творчої енергії педагогічного колективу.

     

     У наших стінах завжди насичені і різноманітні заходи. Це перші кроки студентів на педагогічній ниві, самоврядування, виховні заходи, фестивалі творчих талантів, конкурси, педагогічні ярмарки, нагородження найкращих студентів.

 

    Завдяки широко розвиненій науково-педагогічній діяльності, викладачі мають змогу підвищити власний професійний рівень, збагатити і зміцнити знання, вишколити навички й уміння через теоретичне осмислення освітянських проблем, відкритий захист своїх наукових здобутків, творче педагогічне експериментування.
     Ми впевнені, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.


     Вітаючи з цим чудовим святом, зичимо всій коледжанській родині невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів  та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Низький уклін вам за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива квітує новими талантами, яскравими особистостями, визначними перемогами й здобутками у житті.
 

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net