Збережемо Землю для нащадків

Викладачами ПЦК природничих дисциплін проводиться змістовна природоохоронна робота. Серед студентів був започаткований конкурс екологічних проектів.
     Кращі проекти були представлені на підсумковій науково-практичній конференції «Збережено Землю для нащадків».

Серед кращих слід відмітити студентів Нестерову Д., Шедеменко О., Руденко А. (2-А, Чисте місто – чиста планета); Гаценко А., Панченко Я. (2-Є курс); Дерунов А., Шинківська І. (2-Б курс).

Учасники конференції виступили з ініціативою взяти участь у екологічних трудових десантах. Результатом роботи були очищені стихійні сміттєзвалища в місцях відпочинку громадян. Облаштовані та сплановані квітники на території коледжу, гуртожитку.