Участь у IV Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції

Участь у ІВсеукраїнській
науково-практичній студентській конференції
 «Науковий простір студента: пошуки і знахідки»

Розвиток науки у вищій школі передбачає підвищення якості підготовки спеціалістів, здатних після закінчення навчання самостійно вирішувати серйозні наукові завдання, йти у рівень з передовими ідеями теорії і практики. Тому саме у навчальному закладі важливо прищепити студентам смак до наукових досліджень.

Студенти Шишлевська Ілона, Шаповалова Катерина взяли участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки», що проходила в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

Молоді дослідники запропонували сучасний вітчизняний погляд на актуальні проблеми теорії та практики навчання в початковій школі, висвітлили актуальні проблеми модернізації освіти в контексті цивілізаційних змін в умовах глобалізаційних процесів, розкрили особливості розвитку педагогічної науки в Україні.
     Вітаємо наших кращих науковців–студентів Шишлевську Ілону, Шаповалову Катерину та їх наставників Бєлікову Тетяну Миколаївну, Понаріну Ірину Миколаївну, пишаємося ними та бажаємо не зупинятися на досягнутому.