Традиційна зустріч випускників

Вже декілька десятиліть існує традиція: в передостанню суботу травня Путивльський педагогічний коледж гостинно відкриває свої двері для випускників минулих літ. І цей рік не став винятком. 21 травня в стінах коледжу дарували незабутні враження і приємні спогади, перегортали сторінки юності, надаючи теплоти кожній хвилині присутнім випускникам ювілейних років.
     В переповненому залі зібрались всі, хто пам’ятає свій коледж, адже це були найкращі роки юності, які назавжди залишилися в серці кожного.

Випускники зустрілися зі своїми курсовими керівниками, викладачами, одногрупниками. Разом  поринули в теплі, душевні студенські роки з курсовим керівником Носевич Тетяною Олександрівною, яка з хвилюванням і радістю водночас пригадувала свою випускну групу 2001 року.  З почуттям поваги і щирими словами вдячності звернулися до всіх присутніх випускники ювілейних років.
     Протягом всієї зустрічі святкову, затишну атмосферу підтримували талановиті, сучасні, енергійні студенти коледжу номерами художньої самодіяльності.

Перегорнута ще одна сторінка історії нашого коледжу. Шлях у його майбутнє лежить через минуле до сьогодення.
     Дорогі наші випускники, де б ви не були, пам’ятайте про вашу рідну АЛЬМА-МАТЕР і знайте:

Вас коледж зустріне щиро й привітно,
Двері відчиняться, як  і колись,
А назустріч засвітить світло,
Тільки не забудь і повернись.

Поділись здобутками і славу
В двері ці священні принеси!
І назавжди залишаться з вами
Дзвоників прощальні голоси.