До Дня фізкультури і спорту!

05.09.16 з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Путивльському педагогічному коледжі відбулися спортивні змагання з пляжного змішаного волейболу,  де 9 команд змагались за Чемпіонство. Всі команди мали шанс на перемогу, але чемпіоном стала команда у складі: Журенка О., Єгорова Д., Банної Є., Коротя Т. 2 місце зайняла команда у складі: Шершака В., Стешкова В., Подоляко Н., Олійник К., 3 місце - Сидоренко Т., Горбунова М., Проценко А., Кузченко Б.

Також 07.09.16 були проведені змагання з багатоборства, де понад 100 студентів змагалися в бігу на 100 м (юнаки), 60 м (дівчата), у стрибках у довжину з розбігу, естафетному бігу, підтягуванні, віджиманні. Змагання проходили командні: 1 місце – група 2-Д, 2 місце – 3-Д, 3 місце – 4-Д, 4 місце – 1-Д.

Всі учасники змагань були нагороджені солодкими призами від профспілкового комітету та торгової марки « ЗОЛОТО ІНКІВ».

8 вересня студенти педколеджу приймали участь в районному змаганні з Велопробігу: "Путивль - Спадщанський ліс", присвячений Дню фізичної культури і спорту.
      Також, проїхавши 12 км студенти позмагалися в стрільбі з пневматичної гвинтівки, пістолета, дартсу, шашок.