Свято мужності і відваги

До Дня Захисника України студенти коледжу разом з викладачем соціально-економічної дисциплін Сахновим Романом Володимировичем презентували виставку «День Захисника України – свято мужності і відваги». Вона – вияв любові до захисників України в різні часи її становлення, тих, хто у кровопролитних боях захищав і захищає нашу Батьківщину, відстоює свободу і незалежність держави.
  Світлини передають миттєвості козацької звитяги та сучасну боротьбу українського народу за єдність та цілісність держави. Тут представлені матеріали про часи козацтва, його найкращі традиції в історій становлення України, фото сучасних  українських військових – патріотів рідної землі, що розповідають про їх службу, побут, жартівливі і трагічні моменти, котрі вже сьогодні – пам’ять, часточка історії. Саме на них виховуються нові покоління українців.
   Сьогодення випробовує українців на силу духу, доблесть та відвагу. Експонати виставки – яскравий приклад національно-патріотичного виховання молодого покоління, формування в них таких понять як єдність, цілісність, героїзм, виховання справжніх патріотів на прикладі героїчного минулого і сучасного нашої країни  - України.