афротурист

Останні події

Лідерство – це питання «Як бути», а не «Як робити те, чи інше»

        

        

        Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця.
       З 21 по 23 жовтня 2016 року на базі Глухівського національного університету імені Олександра Довженка пройшла VI обласна  «Школа студентських ініціатив», в якій взяли участь студенти нашого коледжу.
      Тема цьогорічного з’їзду «Формування світогляду студентської молоді в умовах Європейського простору».
         Протягом трьох днів молодіжні лідери з навчальних закладів Сумщини, зокрема й з Путивльського педагогічного коледжу, плідно працювали. Вони гідно представляли наш заклад у обласній конференції та тренінговій програмі. Було  налагоджено зв’язки між містами – сусідами, розроблено плани  реалізації спільних проектів, підписано меморандум про спільну діяльність.
          Свій вклад в роботу Школи зробили досвідчені тренери: практичний психолог Рябко Юрій Вікторович та аналітик Бобиренко Віктор Анатолійович. Також не можна не згадати організатора VI зїзду студентських лідерів – Савицьку Інну Миколаївну.              
           Ми збагатились знаннями, винесли з собою багато цікавих ідей.
        Все це плануємо реалізувати серед нашої молоді, щоб зробити життя студентів Путивльського педагогічного коледжу цікавим і змістовним. Адже серед них багато прихованих талантів та творчих особистостей, які долучаться до активного молодіжного руху Сумщини. 

           Все у наших руках, тому не можна їх опускати! 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.

sadiogorod.net