9 листопада — День Книги рекордів Гіннеса

Багато що вважалось неможливим, доки не було зроблено!

Навряд чи в нашій країні знайдуться люди, які ніколи не чули про книгу рекордів Гіннеса, але мало хто знає, що 9 листопада – День книги рекордів Гіннеса.
    «Книга рекордів Гіннеса»  — довідник, який виходить щорічно та містить всесвітньо визнану колекцію світових рекордів, як людських досягнень, так і екстремальних фактів природи.
    Сьогодні День рекордів Гіннеса має світову популярність. В цей день у різних країнах люди намагаються встановити  нові рекорди. Серед них: найбільша картина зі світлодіодних ліхтариків, найбільша кількість поцілунків за хвилину, найбільший батон, багаточисельний бій подушками тощо. Встановити рекорди спробували і ми.
    Карусель дивовижних ідей «Дух захоплюючі моменти» - така інтригуюча назва конференції, що відбулася  9 листопада в Путивльському педагогічному коледжі.
    Нетривіальний захід дійсно захопив дух присутніх. Гортаючи сторінки книги Гіннеса студенти не тільки ознайомились із світовими досягненнями людства та унікальними природними явищами, а й були вражені різноманітністю рекордів книги. З великим захопленням та ентузіазмом учасниками конференції було розглянуто «Національний реєстр рекордів України – 2016». Підсумок конференції – започаткування Книги рекордів коледжу та встановлення рекордів найбільш активними студентами. Переможцями стали – Папка Олексій, Брахно Владислав,  Тимощук Анастасія.

Всі присутні отримали справжнє задоволення від такого нетрадиційного заняття.
    Знайомтесь із новими рекордами та досягненнями і, можливо, одного разу ваше ім’я також буде на сторінках найпопулярнішої книги на світі.