ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В СТІНАХ РІДНОГО КОЛЕДЖУ

Якщо театр починається з гардеробу, то з чого ж починається вищий навчальний заклад? Звичайно ж, із Дня відкритих дверей.
   Вже  традиційно  Путивльський  педагогічний коледж,  історія якого нараховує вже майже 100 років, проводить День відкритих дверей. Цього року захід відбувся суботнього  ранку 21 жовтня.   В гості завітали учні не тільки шкіл міста та області, а також їх батьки.
   Дуже тепло зустрічали  абітурієнтів директор коледжу та його заступники, завідуючі відділеннями, голова приймальної комісії та викладачі навчального закладу. Після концерту абітурієнти мали змогу відвідати підготовчі курси 2017-2018 року.
   Путивльський педагогічний коледж… Місія його – готувати високваліфікованих  фахівців, людей, здатних проектувати нові види діяльності, розвивати  творчу,   талановиту особистість, виховувати успішних людей. На глобальному ринку освітніх послуг Путивльський педагогічний коледж –  це центр підготовки  професіоналів, вчителів високого рівня, одне з найкомфортніших місць для навчання талановитої молоді. Путивльський педагогічний коледж – це люди майбутнього.
   Дорогі абітурієнти! Найближчим часом вам належить зробити складний вибір, вибір вищого навчального закладу. Ви – люди дорослі, дехто з вас уже визначився, але ми разом з вами хотіли б поділитися  деякими міркуваннями з цього приводу.
   По-перше, ми живемо з вами в епоху глибоких і дуже динамічних змін. Що головне в динамічному світі? Ви скажете: технології, природні багатства (діаманти, золото, нафта), звичайно, ні. Головне в наш час – люди. Розумні,  талановиті люди, за яких бореться суспільство, університети, коледжі.
   По-друге, дорогі друзі, в найближчий час здійсниться перехід в новий технологічний уклад. Це означає, що багато професій, видів діяльності, і навіть цілі галузі промисловості не будуть існувати, але тільки професія вчителя вічна.
   Як би не змінювалось суспільство, як би далеко не йшло воно у своєму розвитку, без учителя воно ніколи не обійдеться. В майбутньому зникнуть деякі професії, але учителі будуть завжди.