Прекрасна дорога – іди в педагоги

20 жовтня Путивльський педагогічний коледж вкотре відчинив свої двері для абітурієнтів, які бажають більше дізнатися про навчальний заклад та здобути якісну освіту.

Святковий захід, як завжди, викликав інтерес у абітурієнтів та їх батьків, які ознайомились зі спеціальностями нашого коледжу. Гостям свята продемонстрували навчальні аудиторії, комп’ютерні класи. Екскурсія кабінетами, що обладнані сучасною мультимедійною та комп*ютерною технікою, дала можливість уявити інфраструктуру нашого ВНЗ і розкрила його перевагита можливості у вихованні суспільно-активної, гармонійно розвинутої особистості.

З привітальним словом до гостей свята звернувся директор Путивльського педагогічного коледжу Леонід Борисович Фомакін, який наголосив про переваги професії педагога та здобуття освіти  в нашому закладі. Абітурієнтів також  привітали творчими виступами колективи художньої  самодіяльності.

Щиро прагнемо, що майбутні абітурієнти зроблять правильний вибір, обравши саме наш навчальний заклад.