Здорова молодь - майбутнє України

Здорова молодь-майбутнє України
     Найбільше багатство в світі – то здоров’я. А здорова нація, як відомо – багатство країни.
     Вже стало традиційним проведення коледжу у вересні місяці Олімпійського тижня.
     Цього річ до Дня фізичної культури і спорту було проведено змагання з бігу на 60 м, стрибків у довжину з розбігу, підтягуванні  і віджиманні.
     Студенти спеціальності Фізичне виховання продемонстрували високі результати з бігу на 60 м. Перемогу здобули студенти 4 курсу, групи «Д»:  Ананченко Максим (результат 7.26) та  Галак Олена (результат 8.50).
     У змаганнях зі стрибків у довжину з розбігу 1 місце знову за  Ананченком Максимом – (5.50) та  Галак Оленою (4.04).
     У змаганнях підтягування студент 4 курсу, групи «Д»  Рилов Кирило та студент 1 курсу, групи «Д»  Ярмоленко Юрій мають однакові результати. Вони підтягнулися по 23 разі і розділили 1 місце.
     У віджиманні студентка 4 курсу, групи «Д» Артеменко Ганна показала результат 38 разів і зайняла 1 місце.

У перші вересневі дні проводилась відкрита першість з настільного  тенісу, на яку зібралась багаточисленна аудиторія шанувальників цього виду спорту. Серед дорослих 1 місце посів Руденко Іван студент 3 курсу, групи «Д». Серед дівчат студентка 4 курсу, групи «Д» Галак Олена (3 місце).

У день фізичної культури і спорту студенти педколеджу демонстрували спритність та швидкість змагаючись на футбольному полі з 8 командами. За футбольною командою нашого закладу почесне 2 місце.

День туризму – улюблене свято першокурсників. В цей день вони крокують стежками Путивльщини, знайомляться з історичними пам’ятками нашого краю.
     Ріка Сейм заполонила душі й серця молоді. Відпочинок на природі згуртував студентів. У народі говорять: «Спільна праця об’єднує». А спортивні змагання, цікаві психологічні завдання, приготування смачного кулішу сприяли розкриттю талантів, оздоровленню, загартуванню молодих людей.

24 вересня стартував легкоатлетичний крос, у якому дівчата змагалися на 500 м, а юнаки - 1000 м. Кращі результати у таких студентів: Галак Олени - 4-Д, Проценко Анастасії – 3-Д, Довбах Катерини – 1-Д, Приходька Володимира – 4-Д, Стешкова  Владислава – 3-Д, Угнівенка Павла – 4-Д.

У спартакіаді з футболу команди коледжу змагались за перемогу. Місця розподілились так: 1 місце - 4-Д, 2 місце - 3-Д, 3 місце - 2-Д.
     Перемога студентів нашого коледжу – крок до щасливого омріяного майбутнього України.

Керівник фізичного виховання                          Осадчий В.І.